e-Devlet Kapısı

e-Devlet Kapısı İletişim ve Yardım Merkezi'ne hoşgeldiniz. Bu sayfayı kullanarak e-Devlet Kapısı'nı kullanırken karşılaştığınız sorunlar ile ilgili en hızlı ve güncel bilgiye nasıl ulaşabileceğiniz ve destek ekibimiz ile nasıl bağlantı kurabileceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.


e-Devlet Kapısı Kullanımı Sırasında Karşılaşılan Sorunlar

  • Şifre, e-İmza vb. giriş yöntemleri konusundaki sorunlar,
  • Hizmetlerin kullanımı konusunda yaşanan teknik sorunlar,
  • Erişim, açılmayan sayfa, kırık bağlantılar vb. sorunlar,
  • e-Devlet Kapısı ile ilgili tüm görüş ve önerileriniz için e-Devlet Kapısı Çağrı Merkezi'ni kullanabilirsiniz.

Bu durumlarda öncelikle Hızlı Çözüm Merkezi sayfasını inceleyiniz, eğer sorunuza cevap bulamaz iseniz, e-Devlet Kapısı Çağrı Merkezi'ne ulaşmak için İletişim Formu sayfasında bulunan formu doldurabilir, tüm mobil ve sabit telefonlardan 117 'yi arayabilir veya adresine e-posta gönderebilirsiniz.


Dikkat! Lütfen e-Devlet Kapısı üzerinde kullandığınız e-Devlet Şifrenizi hiç bir üçüncü şahıs ya da kurumla paylaşmayınız, e-posta ya da iletişim formu ile göndermeyiniz. e-Devlet Kapısı çalışanları da dahil olmak üzere hiç kimse sizden kişisel bilgi istemez, şifrenizi sormaz. Sizden kişisel bilgilerinizi veya e-Devlet Şifrenizi telefon, e-posta vb. yollar ile isteyen kişilere karşı dikkatli olunuz, bilgilerinizi vermeyiniz.
Bu sayfa en son tarihinde güncellenmiştir.