e-Devlet Kapısı

Bu sayfada e-Devlet Kapısı'na ait resmi sosyal medya hesapları hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayfada bahsi geçen sosyal medya platformları ve kullanıcı adları dışındaki hiç bir hesap e-Devlet Kapısı'nı temsil etmez ve e-Devlet Kapısı ile bağı bulunmaz.


Twitter

@kktcedevletkapi hesabını takip ederek, e-Devlet Kapısı ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir ve e-Devlet Kapısı ile ilgili tüm soru ve hata bildirimlerinizi ekibimize iletebilirsiniz. @kktcedevletkapi kullanıcısı anılarak (mention) gönderilen ve içerisinde #edevlet ibaresi (hashtag) geçen tüm mesajlar okunmakta ve tümüne cevap verilmesi amaçlanmaktadır. Buna ek olarak içerisinde "e-devlet", "e-devlet kapısı", "edevlet.gov.ct.tr" vb. geçen Tweet'ler de ekibimiz tarafından incelenmekte, mümkün olduğunca yanıt verilmeye çalışılmaktadır.


Facebook

https://www.facebook.com/kktcedevletkapisi adresinden ulaşılabilen Facebook sayfamız üzerinde e-Devlet Kapısı ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir ve e-Devlet Kapısı ile ilgili tüm soru ve hata bildirimlerinizi ekibimize iletebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden bize ulaşan tüm yorum ve mesajlar dikkatle okunmakta ve tümüne cevap verilmesi amaçlanmaktadır.


Youtube

https://www.youtube.com/channel/UCrQvCL1BrOu1A_2TmmgxyZg adresinden erişebilen Youtube sayfamız üzerinden, e-Devlet Kapısı'nın kullanımı ile ilgili videolara ulaşabilirsiniz.


Instagram

@edevletkapisi resmi hesabından e-Devlet Kapısı Instagram sayfasına ulaşabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı'na ait sosyal medya hesapları sadece web sitesi ve mobil uygulama ile ilgili istek ve öneri iletme amaçlı olarak kullanılmalı ve bu platformlar üzerinden hassas kişisel bilgiler paylaşılmamalıdır (Adres, telefon numarası, Kimlik No vb.). "Bilgi Edinme Hakkı Kanunu", "Dilekçe Hakkı Kanunu" ve ihbar kapsamına giren taleplerin, ilgili birime yapılması gerektiğinden, sosyal medya üzerinden yapılan bu tip başvurular değerlendirmeye alınmaz.
Bu sayfa en son tarihinde güncellenmiştir.